BMW 323i 2006

7 000 EUR

Shitet nga: Dario 05 Sht 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
Bmw seria 3 e ardhur nga kanadaja para 5 muajsh. Te gjitha sherbimet e kryera, ne gjendje perfekte brenda dhe jasht. Kilometrat i ka te vetat. Kambio automatike, lekure bezhe, baxha, sedilje me ngrohje, sensor shiu, butona ne timon, blu e erret, letrat e paguara deri ne prill 2018.
Leaflet
Në fillim