bmw 323ci

3 200 EUR

Shitet nga: mario 07 Gush 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
Makina e ardhur nga zwicra.sistem frenimi dhe kondicionimi i sapo bere ne zwicer.pak e perdorur ne shqiperi.me 4 celesa dhe120000 km te vetat.disqe 18 dhe 4 disqe 16 me goma dimri.3200 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim