BMW 323ci benzine gaz

3 200 EUR

Shitet nga: Ilir 03 Qer 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
Bmw 323 i benzine gaz look M3 origjinal vit 2002. E shpejte dhe shume ekonomike,impjant gazi me sistem vaji.makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe te sapo nderruara kandele,vaj,filtra gazi,vaj kambio,bateri e re me garanci 2 vite,rrip dinamo.e gatshme per cdo lloj prove.makina disponon amortizator sportiv te verdhe billschtein,marmita supersprint,tapiceri lekure,klima,kseno me lupa,sedilje me levizje me korent dhe me memorie.cmimi pak i disk.info vetem per te interesuarit cel
0684737126
Leaflet
Në fillim