BMW 323ci benzine gaz 2008

9 000 EUR

Shitet nga: Bmw 02 Korr 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
BMW 323i 2500cc Automat me impjant gazi STAG PREMIUM te sapo montuar me garanci 3 vite.
Makines i jane bere te gjitha sherbimet ne servis te autorizuar te bmw,150 000 km origjinale e gatshme per cdo lloj kontrolli.
Full tapiceri lekure,sedilje me ngrohje,baxha,klima,sistem kundra rreshqitjeve,amortizaror sportiv,shume e paster si nga brenda dhe jashte,me dokumenta te paguara per nje vit.vetem shitet nuk ndrrohet,per cdo info vetem cel
0686699001
Leaflet
Në fillim