Bmw e46 323 ci viti 2000 benxin+gaz "Stag"

4 000 EUR

Shitet nga: Besi 13 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
Shitet bmw e 46 323ci e sapo ardhur eshte full opsion dhe ne gjendje shum te shkelqyer si motorrike ashtu dhe gjenerike. Makina eshte brenda bezh jashta jeshile bmw benxin+gaz "STAG"I SAPO MONTUAR me vler 1000€ 4 vite garanci. Makina eshte shum e mbajtur.
Leaflet
Në fillim