Makina me qera bmw m3 cabriole

300 EUR

Shitet nga: Emilios381@gmail.com 15 Maj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Каbriolet
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
Jepet me qera bmw m3 cabriole per dasma makina esht shume e mbajtur dhe super e bukur te interesuarit te kontaktojn ne 0698893007


Cmimi 300 euro dita
Emilios381@gmail.com
0698893007
Leaflet
Në fillim