U shit faleminderit Merrjep BMW 320d E91

Shitet nga: Elvis 04 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 999 EUR   4 450 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet Bmw 320d E91.Makina eshte ne gjendje shume te mire si xhenerike edhe motorike.Makina eshte shume ekonomike si per perdorim te perditshem dhe perdorim familjar .Eshte perdorur nga nje femer shitet per arsye emigrimi.Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim