BMW 320 Shitet dhe nderohet me foristrad -05

10 500 EUR

Shitet nga: BMW 320 D 28 Mar 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Makina eshte ne ne gjendje te shkelqyer.shum ekonomike dhe shum e bukur. Jan ber sherbimet vaj filtra .Mund te nderohet edhe me foristrad me plus minus diference cmimi 10500 €i diskutueshem
BMW 320 D
0693758350
Leaflet
Në fillim