bmw 320 fuull opsion me navigator

9 000 EUR

Shitet nga: bmw 320 13 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
shitet bmw 320 me dogan te paguar makina ndodhet ne itali dhe vjen ne dt 22 nentor makina eshte ne gjendje te shkelqyer cmimi 9000 €
bmw 320
0693758350
Leaflet
Në fillim