staf vari lesht

Shitet nga: Gerti 16 Jan 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shes BMW 320 diesel. Makina eshte full me navigator, lekure, bagazhier etj. Jane bere te gjitha sherbimet. Kit freksion i ri ( volan + freksion 800 euro), gomat gati te reja etj. Disqe 17. Ngjyre blu nga jashte dhe lekure bezhe nga brenda
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim