Shitet

4 000 EUR

Shitet nga: alvaro 12 Shk 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
2.0 nafte automatik xhama tzinj origjinal sedilje me ngrohje +fryrje cfryrje
komanda ne timon
pilot automatik
fener me lupa xenon + angel eyes
disqe r18 te gjere mrapa origjinal + goma te reja
sensor parkimi
sensor shiu + drite
amrtizator sportiv
makin shum e shpejt dhe e sigurt ne rruge
206.567 klm origjinale
pilot automat
navigator i madh androit 9.0 inc + kamer parkimi (disponoj dhe navin origjinal te makines)
gjendja makines perfekte ne cdo aspet
shum makin e bukur shum e paster
nuk esht makin tregtari
Leaflet
Në fillim