Shitet

Shitet nga: Fiat 18 Nën 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
SHITET☎️0672011174-0686980590

Bmw 320d viti 2008 . ngjyre blu e erret, kambie manuale, dritat xenon , sensor parkimi para dhe mbrapa, larje feneresh, sensor shiu, dritat automatike levizin sipas terrenit te rruges , start stop, fiket ne semafor eco system, cd , mp3, aux, klima me 2 zona, me 138 mije km origjinale me liber sherbimesh , shum e paster si jasht dhe brenda , e gatshme per cdo lloj prove ,letrat deri ne korrik 2020–5800€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim