Shitet

Shitet nga: Orgest 17 Tet 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet BMW 320 d e 90 viti 2007 disje 17 me goma 90% te reja komanda ne timon manuale 6+1 marshe me dokumenta per 1 vit . Pa asnje gervishje dhe e gatshme per cdo lloj prove .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim