shitet per arsye mosperdorimi

2 700 EUR

Shitet nga: Miri 29 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
shitet Bmw e vitit 2001 e ardhur nga Italia,makina eshte e mireperdorur dhe me sherbime te bere,ka kondicioner,letrat i ka te prera deri ne mars 2018,me bagjo dhe me tapiceri te rreegullt eshte ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike.
cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim