Shitet ose nderrohet BMW 320 nafte automat

Shitet nga: Ingridi Mekolli Dje 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet ose nderrohet bmw 320 naft automat me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe kambio e sapo revizionuar dhe ne garanci deri ne shtator 2020 si dhe dokumentat i ka te vlefshme deri ne 27/08/2020 Kontakt whats up dhe viber : 00355693893705. Cmimi 6500€ i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim