Shitet bmw seria 3 viti 2002

Shitet nga: Bmw 09 Tet 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet bmw seria3 viti 2002 me letra per ni vit 320 nafte automat ne super gjendje me 4 injator elektrik shum ekonomike me sidjera sensor parkimi serdile me ngrohje dhe makina eshte full cmimi 2.500 ero nr kontakti 0693240674 me shum kontakoni ne watsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim