Shitet BMW 320i

10 000 EUR

Shitet nga: Eri 14 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet BMW 320i e vitit 2008 me 116000 km origjinale mund ti kontrolloni ku te deshironi.Makina eshte ne gjendje erfekte dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim me goma te reja me e deri te vaj e filtra te nderruara.Makina esht kabrio me mbylese metalike full option ksenon buton eco per minimizimin e harxhimit ne trafik me buton start stop full me te gjitha opsionet shume e paster si brenda dhe jashte.cmimi pak i diskutushem.Vetem telefonata serioze
Leaflet
Në fillim