Shitet Bmw 320d

5 500 EUR

Shitet nga: Mario 11 Mar 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Bmw 320d
2006
* Kambio automatik
* Sensor parkimi
* Navigator i madh
* Feneret me larje
* Dritat me levizje sipas ktheses
* Sensor shiu
* pilot automatik
* Makina ka 230000 km
* Komanda ne timon
* Bluetooth
* klima me 2 zona
* Tapiceri lekure dhe cope shume e paster e pa demtuar
* vaj filtra te saponderruara
* Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike , mund ta kontrrolloni

Cmimi i diskutueshem
Në fillim