Shitet BMW 320 i Turing

Shitet nga: Bmw 320 benzine 13 Nën 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet Bmw 320 i Touring, motorri 2000 cc, benzine, kambio automat tronic, navigator, 1700.000 km, sedilet gjys lekure/cope, ka dy pale goma me disqe 16” goma dimri dhe disqe 17” goma vere. Makinen mund ta provoni ne rruge dhe mund ta kontrolloni ku te doni te mekaniku juaj. Super gjendje teknike dhe motorrike. Makina eshte ble ne zvicer dhe shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim