Okazjon

Shitet nga: Eri 03 Mar 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320 td 6+1 klima 4 xhama elektrik marmitat me zhurm sendilje pilot automat butona te timoni lekure ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike vaj filtra sa jan ber .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim