Okazionnn⚠️Bmw 320 2.0cc nafte automate 2002

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Alternative Auto Sot 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 10 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 399 EUR   2 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
CMIMI PER PAK DITE Bmw 320 2.0cc nafte automat me letra per nje vite me te gjitha sherbimet e bera I gatshem per zdo lloji prove makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhdo lloji prove gjithashtu kemi makina te ndryshme okazjonnn mos nguroni te na kontaktoni te pyesni dhe te na thoni se cfare deshironi dhe me keste te me mud te merni makine ne po te doni faleminderit Cel:0684000325

Xhoni1978

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim