OKAZION

Shitet nga: Arber 15 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320i, vit prodhim 2006.. salloni ngjyre gri shume e paster, goma te reja 90%,benzin(e pershtatshme per impiant gazi),kambio manuale 6+1 marsha, disqe m packet ATS 17inch m3,sensore mbrapa,ekran navigator bashke me cd,me baxho dhe cdo gje funksionale,climatronic bizonale,komanda ne timon,aux,led interior,led inteligent,start-stop,fenere led,makines i eshte ber cdo servis ne kohe dhe eshte gatshme per cfare do lloj prove nga ana juaj.cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim