OKAZION SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

Shitet nga: Edison 07 Tet 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320 d
2.00 naft
Manual 6+1 marsha
E paster si brenda dhe jasht
Letrat te prera per 1vit deri ngusht 2020
0693567894
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim