OKAZION!!! BMW 320d VITI 2009, Manual

Shitet nga: xhorxh malo Sot 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR   7 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW 320 diesel, Vitprodhimi 2009, Kambio Manuale 6+1, 246.000km, Klima Dual Zone, Kompjuter Bordi, Timon Multifunksional, Pilot Automatik, Eco System Start/Stop, Audio Cd, Aux, Sensor Dritash, Sensor Shiu, Xhama dhe pasqyra elktronike, Pasqyra me palosje, Sensor parkimi, 2 celsa, Goma 90%. Makina esht ne gjendje shum te mire me te gjith dokumentat e paguara.
Cel: 0692699516
Cmimi: 5.200 euro
ME NDRRIM KA CMIM TJETER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim