OKAZION BMW 320

Shitet nga: Ymer 12 Tet 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
OKAZION Shitet BMW 320.
Viti 2005.
165000km origjinale.
E perdorur vetem nga 1 person ne shqiperi.
Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.
E gatshme per cdo lloj prove.
2 pale disqe alumini 16 me goma dimri dhe vere.
Cmimi 4000€ shum pak i diskutueshem.(pasi te shihet makina).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim