OKAZION:BMW 320 NAFTE CUPE ME DOGANE VITI 2010

Shitet nga: OKAZION:BMW 320 NAFTE CUPE ME DOGANE VITI 2010 Sot 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Okazion: BMW 320 MOTOR 2.0 NAFTE CUPE ME DOGANE TE PAGUAR ESAPO ARDHUR DISQE TE ZEZA GOMAT 85% E VECANT NE LLOJIN E SAJ NDEZJE DHE FIKJE START/STOP DRITA LED TEK DOREZA E DYERVE DRITAT X-SENO KOMAND BORDI NE TIMON NAVIKATOR 6 MARSHE XHAMAT ELEKTRIK SHUM E PASTER DHE E MBAJTUR MIR SI NGA BRENDA DHE NGA JASHT NGA ANA MOTORIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE ESHT E MBAJTUR MIR TE GJITHA SHERBIMET TE BERA NE KOHEN E DUHUR ME LIBER SHERBIMI PER ME SHUM KONTAKTONI CEL..0699751522
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim