OKAZION BMW 320 NAFT

Shitet nga: AUTO ANDI Sot 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
✏ BMW 320 2006
✏️ 200 NAFT
✏ KAMIO MANUAL
✏️ VITI 2006
✏OPSIONET -NDEZJE START-STOP-NAVI MADH -BAGAZHIER 6 CD -SERDILE ME FRURJE CFRYRJE+ NGROGJE SERDILESH -KOMANDA NE TIMON -LIMITATOR SHPEJTESIE -SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA-DISQE ALUMINI - KSENO - BIKSENO- DOPJO KLIMA NE GJENDJE PERFEKTE-
✏MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE ME LETRA TE PAGUARA
✏GJENDJA PERFEKTE SI MOTORRI XHENERIKE PO ASHTU DHE ESTETIKE

Cmimi ==> 4700 euro okazion

✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER)

✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim