Duke filluar 12€ dita

Shitet nga: blenard 12 Nën 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Makina me qera duke filluar me 12€ dita
Makina te ndryshme dhe te rehacme per cdo lloj udhetimi
SIGURI GARANCI KORREKTESI
Kontaktoni ne tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim