Bmw

4 800 EUR

Shitet nga: Luciano Milano 09 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Bmv 320 Viti 2006 motorri 200 nafte Automat Serdile lekure shum e paster.pasqyra me hapje mbyllje sensor shiu goma te reja sapo te vena disqe sportiv te veqant te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove...shitet ose nderrohet..si me plus dhe minus..te interesuarit te kontaktojn ne nr 0694444668 gjithashtu dhe whatcap & viber
Luciano Milano
Leaflet
Në fillim