BMW

2 700 EUR

Shitet nga: Dorjan 17 Jan 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet bmw 320d motor 2.0nafte . Ne gjende perfekte si vizuale gjenerike dhe motorrike e gatshme per cdo lloj prove me sherbime te sapobera . Me sensor parkimi 6cd bagazhier aux etj me letra deri ne fund te korrikut 2020
Leaflet
Në fillim