BMW .

4 500 EUR

Shitet nga: Lefter 02 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Makina esht ne gjendje. perfekt. ne pjes xhenerike dhe gabine.. kilometrat i ka te vetat sepse e kam perdor vet . e kam ble vet ,ne qese ne 2002. arsyeja esh se dua ta shes, sepse do largohem nga shqipri......Ju lutem telefonata serjozen????????
Leaflet
Në fillim