BMW Serie 3 Super Okazion

6 199 EUR

Shitet nga: Cesk 23 Jan 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Kjo makine eshte bere sherbim tek BMW Albania. Ka pamje M Sport dhe eshte e pajisur me perde fabrikisht. Letrat i ka deri ne qershor 2020.
Leaflet
Në fillim