BMW SERIA 3

Shitet nga: Xhesi 16 Nën 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-   4 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320d e sapoardhur nga jasht ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike si dhe estetike me shperbimet e kryera .
Makina disponon 250.000 km te vetat me katallogun perkates .
Sensor parkimi sensor dritaash . Fener me levizje . Sensor shiu .
START/STOP 2 celsa te saj origjinale .
Mundesi nderrimi !!!
Cmimi i diskutueshem
Cel:0692150067
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim