BMW seria 3

Shitet nga: Ferdinand 26 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Marka : BMW
Modeli : 320 e46
Motorri : 2.0
Tipi : wagon
Viti : 2001
Transmisioni : Manual
Karburanti : Nafte
Kilometrazhi : 227000 km
Ngjyra : e hirte (gri)
Konsumi mesatar : 7 L/Km (100 km)
Makine eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. E perdorur kryesisht per rruge te gjata dhe pak ne qytet. Makina ka goma dhe disqe 16-tshe por ofrojme dhe goma dhe disqe 17-tshe verore. Ka dokumenta te prera deri ne fund te muajit Qershor 2019.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Per me shume informacione kontaktoni ne 0686717046.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim