BMW SERIA 3

Shitet nga: BMW Dje 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR   7 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet BMW Seria 3 320 Kambio Automatik,Tronik Fundi Vitit 2007 Me 163 PS, Motorr 2.0.Full. Ekran Te Madh Navigator Profesional DvD Cd Player Aux Audio Pilot Automat Tapiceri Ngjyre Pana Tavan Xhami Panoramik Shum e Bukur Ne Llojin e Vet.Klima Digitale Airbag Abs DTC Disqe 17 INCH Goma te Reja Sapo Vendosura Ngjyra Gri E Erret Komando ne Timon Ndezje Me Buton Start Stop Sensor Shiu Sensor Dritash Sensor Mbrapa Mbyllje Qendrore Xhama Pasqyra Elektrike Sistem Alarmi Fabrike.Makina Disponon KM Origjinale Mund Ti Kontrolloni Ku Te Doni Gjendja Motorrike Dhe Xhenerike Shum e Mire Sapo Nderruar Vajrat Komplet,letrat per nje vit deri nentor 2020 Cmimi pak iDiskutueshem Viber / WhatsApp.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim