BMW SERIA 3 FULL OPTION

Shitet nga: Ilir 02 Shk 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 700 EUR   7 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shes Bmw 320 të 2005. Me Navigator. Kambio automat. Ndezje Start/Stop. Llamarinë e pastër asnjë gërvishje. Baxha. Sensorë parkimi para dhe mbrapa. 215 mijë km origjinale. Lëkurë, me ngrohje te sendiljet. Xhama elektrik para dhe mbrapa.
Ekstra në timon dhe pilot automatik.8 Shërbime të kryera ne kohe.
Me taksa dhe siguracion për 1 vit. E ardhur nga Gjermania. Shume pak e përdorur në Shqipëri. Makina është në gjëndje të shkëlqyer!...!

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim