BMW SERIA 3 FULL OPTION 2.0 NAFTE

5 300 EUR

7 500 EUR

Shitet nga: Ilir 24 Qer 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Cmimi eshte ne raport me gjendje mjetit! Nuk eshte makine tregu! Shes Bmw 320 të 2005. Me Navigator. Kambio automat. Ndezje Start/Stop. Baxha. Sensorë parkimi para dhe mbrapa. 234mijë km origjinale. Lëkurë, me ngrohje te sendiljet. Xhama elektrik para dhe mbrapa..
Ekstra në timon dhe pilot automatik.Shërbime të kryera ne kohe.
Me taksa dhe siguracion Deri ne gusht 2020. E ardhur nga Gjermania. Shume pak e përdorur në Shqipëri. Makina është në gjëndje të shkëlqyer! Super gjendje. Cmimi i pa diskutueshem!


Acura , Aixam Alfa Romeo Alpina , Artega , Asia Motors , Aston Martin , Mercedes-Benz , Audi , Bentley , BMW , BMW , Brilliance , Bugatti , Buick , Cadillac , Chevrolet , Chrysler , Citroën , Corvette , Dacia , Daewoo , Daihatsu , DeTomaso , Dodge , Ferrari , Fiat , Ford , Great Wall , GMC , Grecav , Honda , Hummer , Hyundai , Infiniti , Isuzu , Jaguar , Jeep , Kia , Königsegg , KTM , Lada , Lamborghini , Lancia , Land Rover , Landwind , Lexus , Ligier , Lincoln , Lotus , Maserati , Maybach , Mazda , Mercedes-Benz , MG , MINI , Mitsubishi , Morgan , Nissan , NSU , Oldsmobile , Opel , Peugeot , Piaggio , 69 Pontiac , Porsche , Proton , Renault , Rolls Royce , Rover , Saab , Seat , Škoda , Smart , Spyker , Ssangyong , Subaru , Suzuki , Talbot , Tata , Toyota , Trabant , Triumph , TVR , VW Volkswagen , Volvo , Wartburg , Wiesmann , Yugo , Zastava ,
Leaflet
Në fillim