BMW Seria 3 Automat Cabriolet full

Shitet nga: Turi 12 Nën 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW modeli 320i kabriolet e 2008 2.0 benzine automat me 99.000 km origjinale sendile+kokat e saj elektrike dhe me ngrohje, etj.. cmimi i diskutueshem....0684770313 mundesi ndrrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim