Bmw okazion

2 200 EUR

2 600 EUR

Shitet nga: adiadi111@icloud.com 22 Gush 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet bmw 320. Nate 2.0 automat me traga te huaja . Pa dogane full opsin viti 2005 ne shenjdje te mire motorrike dhe xhenerike . Vetem shitet nuk ndrrohet .cmimi 2200euro tel 0682787595
adiadi111@icloud.com
0682787595
Leaflet
Në fillim