BMW E90 320i benzine-gaz, automatike.

Shitet nga: Çimi 20 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Tel: 0692054057
Shitet BMW E90 2007, 320i benzine-gaz. Impjant gazi te sapo montuar me 3 vjet garanci, look M3, kambio automatike, sedilje lekure bezhe me ngrohje, xhama te zinj origjinal, fenere bixenon dhe led angel eyes version Lci 2009, disqe alumini 17" me goma te reja 100%.
Makina ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim