BMW Cabriolet Look-M 2.0 automat 102.000 km

Shitet nga: Turi 12 Nën 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW modeli 320i kabriolet e 2008 2.0automat me 102.000 km origjinale me liber sherbimesh ardhur nga gjermania dhe e targuar, sherbimet si (vaj-filtra,ferrota para-mbrapa,goma 100% te reja)-- te kryera. disqe alumini MAM me vlere 1400euro,, sendile+kokat e saj elektrike dhe me ngrohje, etj.. cmimi i diskutueshem...0684770313 mundesi ndrrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim