BMW 320I

5 500 EUR

6 400 EUR

Shitet nga: bmw 31 Gush 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Bmw seria 3 320i benzine & gaz Impjanti gazit sa eshte montuar para 4 muajsh me 3 vjet garanci modeli i impjantit stag. Impjanti gazit eshte i shenuar ne lejen e qarkullimit makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e paster me sallon robe me butonat ne timon dhe pilot automat, klima 2 zonal, me sensor para mbrapa origjinale te makines.me kamjo me marsha6+R. makina eshte e gacme per cfare do lloj prove nga ana juaj. Dhe me letrat e sa po prera. Cmimi 5500 Euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim