Bmw 320I seria3

Shitet nga: Bmw 18 Nën 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw seria 3 320i viti 2006 benzine & gaz Impjanti gazit sa eshte montuar para 4 muajsh me 3 vjet garanci modeli i impjantit stag. Impjanti gazit eshte i shenuar ne lejen e qarkullimit makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e paster me sallon robe me butonat ne timon dhe pilot automat, klima 2 zonal, me sensor para mbrapa origjinale te makines.me kamjo me marsha6+R. makina eshte e gacme per cfare do lloj prove nga ana juaj. Dhe me letrat e sa po prera. Cmimi 5500 Euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim