BMW 320i gas

2 000 EUR

Shitet nga: Elton 10 Pri 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Makina esht ne gjendje prefekte kabriolet ka dhe gabin hekuri per dimer behet makin e mbyllur sherbime te gjitha te bera cmimi 2000 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim