bmw 320i 2006

Shitet nga: artan 01 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
shitet bmw 320i 2006. 2.0 benzine/gaz . impianti i sapo vendosur me 3 vjet garanci . siguracion/taksa/kolaudim deri ne 02/2020. makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike dhe super ekonomike. me timon anglez
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim