Bmw 320d

Shitet nga: Auto Klajdi Sot 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320d viti 2008 . ngjyre blu e erret, kambie manuale, dritat xenon , sensor parkimi para dhe mbrapa, larje feneresh, sensor shiu, dritat automatike levizin sipas terrenit te rruges , start stop, fiket ne semafor eco system, cd , mp3, aux, klima me 2 zona, me 138 mije km origjinale me liber sherbimesh , shum e paster si jasht dhe brenda , e gatshme per cdo lloj prove ,letrat deri ne korrik 2020
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim