Bmw 320d

Shitet nga: Jurgen 21 Tet 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320d
Viti 2009
Manual 6+1
137.000 km origjinale
Pilot automatik
Eco system
Start/Stop
Audio cd, Aux
Sensore dritash, sensor shiu
Sensore parkimi
Makina sapo ka ardhur nga gjermani, dhe e sapo targuar..
E gatshme per cdo lloj prove
5800€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim