Bmw 320d

Shitet nga: Bmw 07 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
⤵️
📁 Shitet:Bmw 320d, Motorr 2.0 nafte , 204000 km , Viti fund 2000, Konicioner klima ,Xhama elektrik , Sendilie lekure , Makina eshte ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike !
📁 Cmimi: 2000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim