Bmw 320d

Shitet nga: Alvaro 14 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Full opsion
2.0 nafte Viti 2004 navigator origjinal
Sedilje me ngrofje
Kamio automat
Fener xeno me lupa
Rrathe angel eyes
Disqe mr18 me goma te reja
Sedilje fryrje cfryrje
Sensor drite dhe shiu
Xhama te zi origjinal
Amortizator sportiv
Packet m sport
Gjendje perfekte ska nevoj per as 1 euro sherbim
Bagazhier 6 cd
Gps
Timon me komanda
Pilot automatik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim