BMW 320d OKAZION - me dokumentacion te plote

Shitet nga: Krenar 21 Tet 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet BMW e vitit 2005,

Garanci per mirefunksionimin e saj!

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike si dhe nga ana xhenerike.

Ngjyre Blu e erret, e pa gervishtur.
Kambio manuale.
Mbyllje me antifult.
Xhama me ulje ngritje elektrike.
Me kondicioner klima.
Sediljet me ngrohje.
Sensor Parkimi.
Sensor Shiu.
Sensor Drita.
Pilot automatik.
Makine ekonomike, motorr 1.9 nafte.
Me kilometra te pandryshuara.
Vaj dhe filtra te sapo nderruara.
Taksat dhe siguracion te sapo prera.
Me goma te reja.

Makina eshte e gatshme per çdo kontroll dhe per testim.

Na kontaktoni - thirrje / sms / whatsapp / viber: +355694074870.

Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim